ادامه فعالیت واحد عمران شهرداری میانه

                                    ادامه فعالیت واحد عمران شهرداری میانه

 

واحد عمران شهرداری میانه با دستور شهردار و نظارت کارشناسان فنی، ادامه کف پوش بوستان ساحلی جوار خیابان کمربندی را آغاز کرد، و همچنین واحد فضای سبز و زیباسازی، عملیات طراحی و کاشت گل، چمن، درخت و استقرار نیمکت و وسایل بازی و آبیاری و نگهداری از پارک را  راساً انجام داده است و تا مرحله بهره بهره برداری رسانده است. در این راستا واحد عمران نسبت به ساخت سرویس بهداشتی مناسب بوستان را طراحی و به مرحله بهره برداری رسانده است.

همچنین ادامه زیرسازی و جدول گذاری خیابان کمربندی ساحلی از جنب پل حصار تا میدان محدوده گشتارگاه قدیم توسط واحد عمران در حال فعالیت بوده که بعد از اتمام زیرسازی و اجرای بیس نسبت به روکش آسفالت اقدام تا شهروندان از این مسیر استفاده نمایند.

و نهایت اینکه با الصاق بنر، اطلاع رسانی و پیش آگاهی لازم در خصوص آسفالت ریزی توسط واحد روابط عمومی شهرداری انجام شده و هدف جلوگیری از خسارتهای ناشی از حفاری و کار عمرانی است که بعد از روکش کامل، متاسفانه از نواحی  شهروندان اعمال می شود. لازم به ذکر است بخش فرهنگی روابط عمومی اقدام به طراحی و چاپ 11 بنر با موضوعات فوق الاشاره برای نصب در نواحی و خیابانهای برنامه ریزی شده شهرداری برای روکش آسفالت مد نظر و الصاق شده است.

 

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *