نهم اردیبهت سالروز شورای اسلامی مبارک

 

به نام خداوند بخشنده و مهربان
و امرهم شورا بینهم

نهم اردیبهشت سالروز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیرگذار ی عینی مردم در اداره امور شهری است و کمترین نقش این روز، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهری بدست آورده است .

مدیریت شهری با دو بازوی نظارتی (شورا) و اجرایی (شهرداری) در طول سال های گذشته سعی کرده است در فعالیت های خود ضمن حفظ منافع و رعایت مصالح شهروندان ،در جهت افزایش اعتماد آنان گام بردار . 

تجليل از اين روز در واقع نكوداشت ياد و خاطره كساني است كه شوراها را در قانون اساسي جمهوري اسلامي بوجود آوردند و امروز باید از زحمات کسانی که  چند دوره شوراها را براي اداره امور شهر و روستا با دلسوزي اداره كردند و در مديريت شهري و روستايي سهيم بودند قدردانی و سپاسگزاري نمود .

اين روز را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظيفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمايند تبريک و تهنيت عرض می نمايم و از خداوند سبحان توفیق خدمت رسانی وسيع، اهتمام به پیشرفت و توسعه عمرانی و فرهنگی شهرها و روستا های ایران عزیز را برای همه اعضای شوراهای اسلامی در دوران خدمتگذاریشان از خداوند متعال، مسالت دارم.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *