بازدید شهردار و عضو شورای اسلامی شهر از سازمان اتوبوسرانی میانه و حومه

در آستانه 26 اذر روز حمل و نقل:

بازدید شهردار و عضو شورای اسلامی شهر از سازمان اتوبوسرانی میانه و حومه

شهردار میانه به همراه آقای ابراهیم ایدری عضو شورای اسلامی شهر میانه با حضور در بازدید سازمان اتوبوسرانی میانه و حومه 26 آذر روز ملی حمل و نقل عمومی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: نصیری در این بازدید با گرامیداشت روز ملی حمل و نقل از فعالیت های مجموعه حمل و نقل شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

شهردار میانه کار رانندگان را به عنوان زحمتکشان اصلی در حوزه حمل و نقل بسیار سخت و طاقت فرسا دانست و گفت: اهمیت فعالیت این عزیزان بر هیچ کس پوشیده نیست و جامعه حتی برای لحظه ای توانایی تحمل توقف کار این مجموعه را ندارد.

شهردار به مشکلات حمل و نقل درون شهری اشاره کرد و گفت: امید است با تدابیر مجموعه کنترل ترافیک شهرستان و عملکرد مناسب سازمان اتوبوسرانی شاهد حل معضلات در این بخش باشیم.

عسگر نصیری بر لزوم توسعه ناوگان حمل مسافر در سطح شهر و حومه تاکید کرد و گفت: باید در برنامه و بودجه سال های آتی توجه لازم در جهت توسعه زیرساخت های حمل و نقل عمومی و حرکت به سوی شهر پیاده محور مورد توجه و اهتمام مسئولان ترافیک شهری و شورای محترم اسلامی شهر قرار گیرد.

بهزاد واحدی مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی نیز در این بازدید به مشکلات موجود بر سر راه راه اندازی خطوط اتوبوسرانی در شهر میانه اشاره کرد و گفت: مهمترین مشکل در این زمینه عدم توانایی شهرداری برای خرید اتوبوس است و علاوه بر آن عدم توجیه اقتصادی برای بخش خصوصی نیز مزید بر مشکلات شده است تا نتوانیم این سامانه را راه اندازی نماییم.

در این بازدید از فعالیت های خوب سازمان اتوبوسرانی و مدیریت کارآمد مهندس بهزاد واحدی و کارکنان سازمان اتوبوسرانی تقدیر شد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *