استاد هوشنگ مرادی کرمانی شهروند افتخاری میانه شد

استاد هوشنگ مرادی کرمانی شهروند افتخاری میانه شد

در مراسم اختتامیه جشنواره استانی داستان کوتاه شهید شاهی عنوان شهروند افتخاری شهر میانه به استاد هوشنگ مرادی کرمانی چهره ماندگار ادبیات معاصر کشور اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: عنوان شهروند افتخاری شهر میانه با پیشنهاد شهرداری میانه و تصویب شورای اسلامی این شهر در بند یک مصوبات جلسه 45 تاریخ 19/09/1396 به مرادی کرمانی اعطا شد.

اهدای لوح شهروندی افتخاری به استاد هوشنگ مرادی کرمانی توسط نصیری شهردار میانه با حضور محمدپور مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجانشرقی صورت گرفت.

متن کامل لوح اعطای شهروندی افتخاری به استاد هوشنگ مرادی کرمانی به این شرح است:

سرور گرامی؛ استاد ارجمند، جناب آقای هوشنگ مرادی کرمانی

با اهداء سلام و تحیت و احترام،

زبان از بیان زیبائی های ذهن، شیوایی قلم و صفای بیان حضرتعالی قاصر و دل در اشتیاق عرض ارادت به شخصیت والا و اندیشه افرای شما مشتاق است. فرزندان ایران اسلامی و بلکه کودکان جهان در جای جای این کره خاکی با مرور هر فصل از قصه های شیرین شما غم ها شادی های زندگی خود را در آینه کلمات و جملات آشنا به نظاره ایستاده و بند بند آن را با تمام وجود به تکرار می نشینند.

مردم خونگرم و مهرپیشه میانه نیز حس خوب همذات پنداری با شخصیت های شیرین داستان های شما را تجربه کرده و همواره خود را در قالب شخصیت های قصه هایتان یافته اند آن سان که گویی شما همشهری ما و ما همشهری شما بوده و هستیم.

مایلیم به نمایندگی از مردم فهیم، فرهنگ دوست و قدرشناس میانه، در اجرای پیشنهاد شهرداری میانه و مصوبه بند یک جلسه 45 تاریخ 19/09/1396 شورای محترم اسلامی شهر به پاس خدمات ارزشمندتان به فرهنگ و ادب ایرانی و اسلامی و نگاه ژرف انسانی و احساسات و عواطف لطیف مردمی، جنابعالی را به عنوان شهروند افتخاری میانه، شهر ادبا و صلحای نامدار و مشهد شهدای زینبیه و ثارالله و موطن غواصان دریادل و مجاهدان خط شکن معرفی نماییم. باشد که پذیرای این همدلی عمومی مردم میانه باشید.

محمود علیلو – رئیس شورای اسلامی شهر میانه

عسگر نصیری – شهردار میانه

 

http://miyaneh.ir/https://miyaneh.ir/wp-content/uploads/2017/12/looh-moradi-kermani-33-c79.jpg

 

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *