گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شهرداری میانه / تجلیل از کارمندان نمونه

گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شهرداری میانه / تجلیل از کارمندان نمونه

هفته دولت و روز کارمند در شهرداری میانه گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: همزمان با چهارم شهریور مراسم تجلیل گرامیداشت روز کارمند و هفته دولت در شهرداری میانه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور سرپرست و مدیران و کارکنان ستاد مرکزی شهرداری میانه در سالن جلسات شهرداری میانه برگزار شد یاد و خاطره شهدای دولت و شهیدان رجایی و باهنر گرامی داشته شد.

سرپرست شهرداری میانه طی سخنانی با اشاره به حوادث 8 شهریور 1360 و حادثه تروریستی انفجار دفتر نخست وزیری این گونه حوادث و به شهادت رسیدن اسوه های ایثار و از خودگذشتگی در سال های آغازین نظام مقدس جمهوری اسلامی را در قوام و دوام انقلاب و نظام اسلامی بسیار مهم و تاثیر گذار دانست.

رجیلی هم چنین به زحمات و تلاش های کارمندان شهرداری اشاره کرد و گفت: همه ما وظیفه داریم اگر مسئولیتی قبول کرده ایم این مسئولیت هار ار به بهترین شکل و با عالیترین کیفیت به انجام رسانده و تلاش نماییم تا آنچه مقام معظم رهبری به عنوان سرفصل اقدامات تمامی آحاد جامعه در سال 96 تعیین فرموده اند عملیاتی شده و اهداف اقتصاد مقاومتی محقق گردد.

سرپرست شهرداری میانه تاکید کرد: همه کارکنان شهرداری میانه از نظر ما نمونه و ساعی و کوشا هستند و ما وظیفه داریم از تلاش های ارزشمند این عزیزان به بهترین نحو تشکر و قدردانی نماییم .

در این مراسم از آقایان: محرم بیرامی؛ مسؤل واحد درآمد، الیاس حسینجانی؛ مسؤل دبیرخانه شورای اسلامی شهر و خانم فریبا سجادیان؛ مسؤل امور اداری شهرداری میانه به عنوان کارمندان نمونه سال 1396 تقدیر شد.

 

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *