عصری با ایثارگران در شهرداری میانه / ادای احترام سرپرست شهرداری میانه به شهدای گرانقدر

عصری با ایثارگران در شهرداری میانه / ادای احترام سرپرست شهرداری میانه به شهدای گرانقدر

سرپرست شهرداری میانه در اولین دیدار رسمی خود پس از انتخاب به این سمت به دیدار با ایثارگران مجموعه شهرداری میانه پرداخت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: مهندس غلامرضا رجیلی اولین دیدار رسمی خود پس از انتخاب به سرپرستی شهرداری میانه را به حضور در جمع کارکنان ایثارگر شهرداری اختصاص داد.

رجیلی ابتدا با فرزندان و برادران شهدا و جانبازان و ایثارگران شاغل در شهرداری دیدار کرد و سپس به اتفاق کارکنان ایثارگر به مزار شهدای گمنام رفت و به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام کرد.

سرپرست شهرداری میانه پس از آن در منزل شهیدان ساقی حضور یافت و ضمن دیدار با خانم محمدی همسر و مادر شهیدان سید حسن و سید کمال الدین ساقی از جایگاه رفیع شهدای شهرداری تجلیل کرد.

شهید سید حسن ساقی از کارکنان صدیق شهرداری میانه بود که در فاجعه بمباران شهر میانه در سال 1365 به شهادت رسید و به فرزند شهیدش سید کمال الدین ساقی که در جبه های نبرد حق علیه باطل به فیض عظیم شهادت نائل آمده بود پیوست.

مهندس رجیلی در این دیدارها با تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جانبازان آنان را سرمایه های بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت: وظیفه ما قبل از هر چیز ادای دین به شهیدان و بازماندگان معظم آنان است و امروز در هر پست و مسئولیتی که باشیم ابتدا باید این نکته را در سرلوحه امور خود قرار دهیم.

رجیلی ضمن دعوت از همه کارکنان شهرداری و اعضای محترم شورای اسلامی شهر به وحدت و همدلی در راستای خدمت صادقانه به مردم نجیب میانه خاطرنشان کرد: در پیشگاه شهدای والامقام با یکدیگر عهد و پیمان می بندیم که ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و صادقانه و مخلصانه در راه خدمت به مردم شریف و بزرگوار میانه بکوشیم و در راه اعتلای میهن و شهر خود از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *