گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شهرداری میانه / تجلیل از کارمندان نمونه

گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در شهرداری میانه / تجلیل از کارمندان نمونه

هفته دولت و روز کارمند در شهرداری میانه گرامی داشته شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میانه: همزمان با چهارم شهریور مراسم تجلیل گرامیداشت روز کارمند و هفته دولت در شهرداری میانه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور سرپرست و مدیران و کارکنان ستاد مرکزی شهرداری میانه در سالن جلسات شهرداری میانه برگزار شد یاد و خاطره شهدای دولت و شهیدان رجایی و باهنر گرامی داشته شد.

سرپرست شهرداری میانه طی سخنانی با اشاره به حوادث 8 شهریور 1360 و حادثه تروریستی انفجار دفتر نخست وزیری این گونه حوادث و به شهادت رسیدن اسوه های ایثار و از خودگذشتگی در سال های آغازین نظام مقدس جمهوری اسلامی را در قوام و دوام انقلاب و نظام اسلامی بسیار مهم و تاثیر گذار دانست.

رجیلی هم چنین به زحمات و تلاش های کارمندان شهرداری اشاره کرد و گفت: همه ما وظیفه داریم اگر مسئولیتی قبول کرده ایم این مسئولیت هار ار به بهترین شکل و با عالیترین کیفیت به انجام رسانده و تلاش نماییم تا آنچه مقام معظم رهبری به عنوان سرفصل اقدامات تمامی آحاد جامعه در سال 96 تعیین فرموده اند عملیاتی شده و اهداف اقتصاد مقاومتی محقق گردد.

سرپرست شهرداری میانه تاکید کرد: همه کارکنان شهرداری میانه از نظر ما نمونه و ساعی و کوشا هستند و ما وظیفه داریم از تلاش های ارزشمند این عزیزان به بهترین نحو تشکر و قدردانی نماییم .

در این مراسم از آقایان: محرم بیرامی؛ مسؤل واحد درآمد، الیاس حسینجانی؛ مسؤل دبیرخانه شورای اسلامی شهر و خانم فریبا سجادیان؛ مسؤل امور اداری شهرداری میانه به عنوان کارمندان نمونه سال 1396 تقدیر شد.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی