جلسه کارگروه پدافند غیر عامل در شهرداری میانه

جلسه کارگروه پدافند غیر عامل در شهرداری میانه

 

 اولین جلسه رسمی پدافند غیر عامل  در سال جاری به مسئولیت شهرداری میانه و اعضای کارگروه در سالن جلسه شهرداری برگزار گردید.

در این جلسه که با حضور شهردار میانه آقای مهندس میرزایی در مقام شهردار و ریئس جلسه کار گروه و نماینده گان فرمانداری ، معاونت خدمات شهری شهرداری و مدیر سازمان آتش نشانی، ریئس  ایستگاههای این سازمان ،  اداره گاز ، آب ،  برق ، بهداشت ، مخابرات و آموزش و پرورش حضور داشتند. تمامی امکانات هریک در ایام بحران و حوادث غیر مترقبه از ناحیه نماینده گان ادارات خدمات رسان، اعلام و مورد بررسی قرار گرفت. و تصمیمات اساسی، بهنگام سازی وجمعبندی در ایام حوادث آنالیز و مورد بحث قرار گرفت.

گفتنی است که ریاست این کارگروه بعهده شهردار شهر و سایرین تحت عنوان زیر مجموعه و اهرمهای اجرایی این تشکیلات انجام وظیفه می نمایند. البته مشکلات و کمبودهای اساسی درخدمات رسانی بهینه این اهداف وجود دارد که با تمرکز بروی آنها و رفع کمبودها و نهایت  پیشگیری و فرهنگ سازی عوامل بحران ساز و آشنایی مردم در مواجهه با  مشکلات و رفع خطرات پیش رو،  می توان موفقیت این گروه و کاستن از آسیبهای جدی در ایام حوادث را فراهم سازند.

 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

 

  مهدی میرزایی 

شهردار میانه

تعرفه عوارض محلی سال 97